[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

241 raste me COVID-19 dhe shtatë persona humbin jetën sot në ShqipëriShtatë persona kanë vdekur dhe 241 të tjerë janë infektuar me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit.Deri tash në Shqipëri janë infektuar 20,875, ku prej tyre 9,177 janë aktive.

Ndërkaq janë shëruar 92 persona, duke e çuar numrin total në 11,189, ndërsa numri i të vdekurve në total ka shkuar në 509.

Menu Title