.
×

8 Marsi i ‘bashkon’ Norën dhe Robertin Festa e 8 Marsit, do t’i bashkojë Nora Istrefin dhe Robert Berishën.Ish çifti, qenkan të ftuar në një event muzikor së bashku me disa këngëtarë të tjerë, shkruan GazetaBlic.Bashkë me Norën dhe Robertin, do të jetë edhe Afërdita Demaku dhe Premtim Mehmeti.

Ndryshe, ndarja e Robertit dhe Norës është në nga ndarjet më të komentuara në botën e showbizzit shqiptar. Dyshja edhe pse nuk janë më bashkë ata flasin me njëri-tjetrin dhe kanë një raport miqësor, e gjithë kjo si shkak i vajzës së tyre, Renes. Ky nuk është eventi i parë që ish çifti do përformojnë bashkë, ftesa iu ka ardhur edhe në disa tjera.Se si do të sillen me njëri-tjetrin dhe a dio të këndojnë bashkë, pasi që kanë projekte muzikore në bashkëpunim mbetet të presim dhe të shohim.