[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“A do puthen Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi në ‘2 Gisht Mjaltë’?” Përgjigjet AmiElvana Gjata dhe Ermal Mamaqi siç edhe mund ta keni dëgjuar, janë protagonistët kryesorë të komedisë romantike “2 Gisht Mjaltë.”, shkruan Botapress.info

Por a do ketë puthje mes dy personazheve të njohur publikë?

Këtë pyetje i kanë shtruar bashkëshortes së Ermal Mamaqit në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” dhe ajo është përgjigjur me një fjali të vetme: “Jo çfarë ndodh në ekran është ashtu siç duket!” Më pas u pyet nëse do të ndihet apo jo komode “kur dy shokët e mirë (Ermali dhe Elvana) të puthen.”

“Tani, nuk është se e shikoj përditë burrin të puthet me gra të tjera, por e kuptoj profesionin e tij”, tha bukuroshja duke buzëqeshur, shkruan Botapress.info

Menu Title