.
×

A do të guxojë Cana të festojë me shqiponjë në Beograd?Lorik Cana, i njohur për patriotizmin e tij, ka rastin e tij jetik për festimin më ‘drithërues’ të karrierës.

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, të martën me skuadrën kuqezi do të përballet kundër Serbisë.

Loriku, i cili njihet për patriotizmin e tij dhe gjithashtu edhe me tatuazhin që mban në krahë, ka një rast të mirë për ta shfaqur atë edhe në Beograd.

Sfida ndaj serbëve do të jetë një mundësi e mirë për të që të shënojë gol dhe të festojë duke nxjerr në ‘pah’ tatuazhin e tij të famshëm.