.
×

A është kjo kaqurrelja më ‘hot’, ‘Xhakarta’ iu lë pa fjalë me pamjen e funditSeriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun, i cili solli shumë aktor e aktore të reja.

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktivë në rrjetet sociale.

Sot ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e bukur.