[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A ishte Atdheu, “dashnor i fshehtë” i Anës emisionit para “Përputhen”, ja fotot?Atdheu, djali nga Gjakova që së fundi u bë pjesë e emisionit “Përputhen” përcvec se shkaktori “trazira” të brendshme nga konkurrentët e emisionit, menjëherë filluan gjurmimet për të kaluarën e tij.
Një nga konkurrentët e këtij shou emisioni, Alban Dyrmishi ka postuar në rrjetin social një foto ku shihen Ana dhe Atdheu në një darkë të përbashkët të mbajtur para se ata të bëhen pjesë e emisionit “Përputhen”.
Fotot janë përcjellë me komente të ndryshme nga ato se “paskan qenë dashnorë të fshehtë…” përcjellë Botapress.

Menu Title