[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adelina Ismaili e dashuruar si asnjëherë më parë!Mbretëresha e skenës muzikore shqiptare Adelina Ismaili duket se më në fund e ka gjetur folenë e saj të dashurisë. Pas disa “përplasjeve” me pasoja fatale në jetën e saj, më në fund Adelina është dashuruar “deri në vesh” dhe ka gjetur dashurinë e vërtetë ku po gjen mbështetjen jo vetëm shpirtërore, shkruan Botapress.
Në një postim të saj në Facebook ajo ka postuar një foto ku shihet e mbështetur në krah të bashkëshortit të saj Vali Krasniqit të cilën foto e ka përcjellë me fjalët:
Krejt i kom, kur t’kom ty @val.krasniqi

 

Menu Title