[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adelina Ismajli paralajmëron projektin e radhës 

Adelina Ismajli ka paralajmëruar fansat e saj se ajo shumë shpejt do të vije me një këngë të re Diva e muzikës pop në Kosovë ka paralajmëruar projektin e saj më të ri me anë të një foto që e ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Këngëtarja kosovare, tashmë është duke jetuar në Kosovë bashkë me familjen e saj dhe tani ajo ka paralajmëruar për fansat e saj projektin e ri.Kujtojmë se Adelina vitin e kaluar kishte disa hite për fansat e saj, pas disa viteve që kishte pauzuar nga muzika dhe i ishte përkushtuar familjes.

Menu Title