[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Afrona Dika gjashtë ditë para dasmës me Bleron, bën namin me legen e pite n’Kosovë ShowSezoni i ri i shfaqjes televizive “n’Kosovë Show” dhe vetëm gjashtë ditë para dasmës së Afrona Dika dhe Bleros u ftuan si mysafirët e parë të këtij sezoni.

Afrona u testua nëse i di “rregullat” apo punët e shtëpisë, pak para martese. Ajo u pyet nëse di të gatuajë pite, të shërbejë çaj rusi dhe disa punë që nuset e reja dikur i bënin në shtëpi.

Dika filloi të gatuajë gjatë xhirimeve dhe po ashtu i ofroi legenin me ujë Bleros, për t’i pastruar duart.

Menu Title