.
×

Afrona fotografohet pranë Bleros: Së shpejti do të jem gruaja joteAfrona Dika dhe Blero Muharremi kanë filluar përgatitjet e dasmës.

Afrona Dika së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë Bleros.

“Së shpejti do të jem gruaja jote”, ka shkruar ajo mbi foton, në të cilën shfaqet tejet elegante.