[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Agim Bahtiri dhuron para në emision. Ja pse!Agim Bahtiri Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari më i ri i VetëVendosjes ka shpërndan para në emision.

Për ta kuptuar arysen shikojeni emisionin më poshtë nga min 42:40 sekonda.

Menu Title