[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Agnesa, pozon me fustan të hapur në borëIsh Miss Kosova 2003 ka vazhduar me publikimin e fotografive të saj të nxehtaQë nga fillimi i këtij viti por edhe në fund të vitit të kaluar Agnesa është shumë aktive me postimin e fotove në rrjetet sociale.

Të tilla janë edhe fotot që ajo ka postuar sonte e ku ajo shfaqet me një fustan të hapur duke pozuar në borë.

Fotot e saj janë realizuar në një vend me borë dhe duket se janë bërë më parë, pasi që Agnesa për momentin besohet se është në pushime në Malibu.

Menu Title