[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident i rëndë në Bardhosh me të lënduarBotapress, 4 Korrik – Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Bardhosh të Prishtinës. Në aksident janë të përfshira dy automjete ndërsa në vendin e ngjarjes ka dal ambulanca dhe Policia. Dëshmitarët kanë thënë për KosovaPress se në këtë aksident ka të lënduar dhe të njëjtit janë dërguar në QKUK.
Foto Kosovapress

Menu Title