[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident në Drenas, vetura hyn brenda në kafiteriBotapress 13 Gusht – Një aksident ka ndodhur rreth orës 22:00 në komuën e Drenasit. Një vetura nga pakujdesia është aksidentuar dhe ka hyrë brenda kafiterisë 88 “LoungeBar”.

Lexuesit e IndeksOnline kanë dërguar disa fotografi ku shihet se para kafiterisë është grumbulluar një numër i madh i qytetarëve. Ndërsa në vendin e ngjarjes menjëherë ka dalë Policia e Kosovës dhe autoambulanca

 

Menu Title