[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksioni i Policisë në Prishtinë, arrestohet një personNjë person është arrestuar nga Policia e Kosovës gjatë një aksioni i cili është zhvilluar sonte në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

“Policia e Kosovës, në këtë rast Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, në orët e mbrëmjes së datës 20.10.2020, ka ndërmarrë një operacion policor në rajonin e Prishtinës, i cili ka rezultuar me arrestimin e një personi të dyshuar. Të gjitha veprimet e mëtejme do të ndërmerren në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë, ku për informacione shtesë do të ju mbajmë të informuar”, ka thënë Kelani.

Menu Title