[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksioni i Policisë në Prishtinë, kontrollojnë vetura e qytetarëPolicia e Kosovës vazhdon të mbajë rend dhe rregull në tërë territorin e Republikës së Kosovës, duke u kujdesur për sigurinë e qytetarëve. Një aksion Policia ka zhvilluar në orët e mbrëmjes së sotme në kryeqytet, derisa Indeksonline sjellë edhe pamje. 

Mësohet se njësite të policisë kanë kontrolluar cep me cep vetura e qytetarë të shumtë në Prishtinë. I njëjti aksion ka të bëj me mjetë të dyshuara si dhe për substanca narkotike.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

Menu Title