[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aktori i mirënjohur shqiptar shtrohet në spitalTe gjithe e njohim aktorin Arben Derhemi, nje prej artisteve me me ze te kinematografise shqiptare por dhe zerave per mbrojtjen e  Teatrit Kombetar.

Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori i njohur i cili ka postuar një foto nga spitali në Instagram.

Duke falënderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithçka ka kaluar dhe ai fatmirësisht është mirë.

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

 

Menu Title