[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albuneta Topalli dhe Shemi vijnë me një bashkëpunim të ri i cili pritet të bëhet hitKëngëtarja Aluneta Topalli së shpejti do ta lançojë këngën e re në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Shemin, shkruan Botapress.info. Bukuroshja po vazhdon të sjellë risi në fushën e këndimit duke lënë mbresa edhe në paraqitje e stilim.

Në këtë pjesë të shkurtë të videoklipit Topalli lë shumë për të dëshiruar, e bukur dhe më një vokal melodik.

Shikoni videon më poshtë

Menu Title