[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ambasada Amerikane në Kosovë kërkon punëtorë për këtë pozitë: Paga gati 30 mijë euro në vitAmbasada amerikane në Kosovë ka hapur konkurs për një vend të lirë pune. Në njoftimin e Ambasadës bëhet thirrje që të gjithë të interesuarit të aplikojnë për vendin e punës si Specialist Ligjor.

Siç thuhet në njoftim, puna për këtë pozitë është 40 orë në javë, teksa tregohen edhe kriteret e kërkuara. Kurse, paga është rreth 29.105 euro në vit.

Procedurën dhe plotësimin e aplikimit mund ta bëni duke klikuar KËTU, ndërsa aplikacionet do të pranohen vetëm deri më 30 tetor 2020.

We are hiring!The U.S. Mission in Pristina, Kosovo is seeking an eligible and qualified applicant for the position of LEGAL SPECIALIST. To apply visit our jobs Page: https://xk.usembassy.gov/embassy/jobs/

Publiée par U.S. Embassy Pristina, Kosovo sur Mardi 20 octobre 2020

Menu Title