[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Angela Martini shtatzënë? Foto që sjell dyshimeModelja e njohur Angela Martini është duke shijuar verën në maksimum së bashku me bashkëshortin e saj.
Teksa ka postuar një foto në rrjetin social Instagram është vënë re se barku i modeles është më i fryrë se herët e tjera çka ngre dyshime se Angela mund të jetë në pritje të ëmbël.
Duke mbajtur një gotë shampanjë në dorë, e veshur me reçipetat e plazhit dhe në pjesën e poshtme një fund me rrjetë, barku i modeles duket më i fryrë se zakonisht.
Kjo gjë është vënë re dhe nga komentuesit të cilët shkruajnë se mos ajo është shtatzënë.
Kujtojmë se Angela e ka shprehur dëshirën për të pasur shumë fëmijë dhe mbase ky është i pari që modelja do sjellë në jetë./dosja

Menu Title