[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Anita tregon a është xheloz RamushiBashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita, së fundmi iu ka përgjigjur pyetjeve të Luana Vjollcës, në After Party në YouTube.Gruaja e Kreut të AAK-së, tregoi cili prej tyre është më xheloz, cili më romantik dhe kush bën më shumë dhurata.

Ndër të tjerash, Anita i bëri dedikim Ramushit me fjalë romantike të cilat ju mund t’i dëgjoni në videon më poshtë, transmeton Botapress.info

Menu Title