[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Anxhelina Hadërgjonaj topless, ka një mesazh për ish-in e sajKëngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat e njohura në showbizzin shqiptar, e cila shpesh herë tërheq vëmendjen e mediave rozë.

Megjithëse prej kohësh nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, Anxhelina është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndiqet nga shumë persona.

Së fundmi Anxhelina ka publikuar një foto, ku shfaqet shumë provokuese, ndërkohë që edhe me provokues është mbishkrimi i fotos.

“Ish-i i tij mendon se jam mësuese dhe më ‘përndjek’ për udhëzime” – ka shkruar Anxhelina. FOTO

Kaq është dashur që komentuesit të ngacmojnë këngëtaren, në lidhje me këtë mbishkrim.

Menu Title