[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arbana Osmani nuk i ndahet Eduartit, publikon momentin më të bukur nga puna me partnerinEduarti ka ndarë në rrjetet sociale momente të ndryshme nga puna e tij, ndërkohë që nuk ka harruar as të kujdeset për Arbanën.Moderatorja ka postuar një çast romantik me partnerin e saj dhe e ka shoqëruar me një shprehje që i ka bërë të gjithë për të qeshur.Arbana shihet duke përqafuar Eduartin, ndërsa ai i dhuron një puthje në ballë.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të ‘Sofia’ film i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduart Grishaj. I uroj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar Arbana krah fotos ku në sy bie barku i rrumbullakosur.Moderatorja ka marrë me vete në këtë udhëtim djalin e saj Jon, të cilin nuk e lë asnjëherë vetëm.

Menu Title