[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arianit Koci: Hashim Thaçi po luan me popullin e tijAvokati Arianit Koci ka bërë një reagim në profilin e tij në Facebook, transmeton Botapress.

Sipas tij, mosdhënia e asnjë informacioni nga Gjykata Speciale për aktakuzën e Hashim Thacit dhe Kadri Veselit është një mosrespektim i qytetarëve të Kosovës, njofton Botapress.

Më poshtë keni postimin e tij:

https://www.facebook.com/koci.arianit/posts/3304990232889025

 

Menu Title