[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arrestohen dy hajna, gjenden substanca narkotike   

Rr. “Sylejman Vokshi”, Prishtinë 16.04.2018-03:35. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, nën dyshimin se të njëjtit kanë tentuar të kryejnë vjedhje në një podrum. Gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Të dyshuar janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt, thuhet në raportin ditor të Policisë së Kosovës, përcjellë Botapress.

Menu Title