.
×

Arrestohen dy hajna, gjenden substanca narkotike   

Rr. “Sylejman Vokshi”, Prishtinë 16.04.2018-03:35. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, nën dyshimin se të njëjtit kanë tentuar të kryejnë vjedhje në një podrum. Gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Të dyshuar janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt, thuhet në raportin ditor të Policisë së Kosovës, përcjellë Botapress.