[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arta Nitaj dhe jeta e saj super luksoze: Këtë çmim mban çanta e sajArta Nitaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa nuk i kursen pozat provokuese për fansat e saj.Ajo më parë ka publikuar një fotografi tërheqëse në llogarinë zyrtare, Instagram, në të cilën shfaqet me një këmishë të bardhë, çantë krahu e me kapelë po ashtu të bardhë.

Kjo dukje joshëse e ish-aktores së “O sa mirë” kushton mbi 2000 euro, në bazë të faqes “What They Wearin”.

 

Menu Title