[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bajram Gecaj i provokon “rugovistët” hipokritë dhe të pafytyrë – “pobratimët” e LVV-së! 

Bajram Gecaj, ka vazhduar me postimet e tij duke i provokuar kësaj radhe disa bashkëpartiakë të tij të cilët i ka quajtur “rugovistë” hipokritë dhe të pafytyrë – “pobratimët” e LVV-së!”
Gecaj ka ripublikuar një deklaratë në të cilën ish-anëtari i VV’së, Shpend Ahmeti, tregonte se si nga partia e Kurtit i kishin kërkuar që ta rrëzonte shtatoren e Ibrahim Rugovës.
Ai ka pyetur se ku po mbesin rugovistët e pafytyrë e hipokritë të cilët janë afruar me Lëvizjen Vetëvendosje.
“Ku po mbesin “rugovistët” hipokritë dhe të pafytyrë – “pobratimët” e LVV-së!P.S. pobratim (i vllazëruar, serbisht)!”, ka shkruar Gecaj në profilin e tij.

Menu Title