[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bajrush Morina: A po del “tymi i bardhë” prej Kuvendit të Kosovës sot apo jo?!Bajrush Morina analist politik ka shkruan se sot do të arrihet marrëveshja ndëmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ai në rrjetin social Facebook ka thënë se pret që shumë shpejt të dal “tymi i bardh” nga Kuvendi i Kosovës duke nënkuptuar se LVV e LDK gjatë ditës do të merren vesh për bashkëqeverisje.

A po del "tymi I bardhe" prej Kuvendit te Kosoves sot apo.jo?!

Publiée par Bajrush Morina sur Lundi 27 janvier 2020

Menu Title