[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bale e ngreh në këmbë Bernabeun me këtë supergol (Video)Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm në ndeshjen që po zhvillohet në këto momente, dhe të cilën mbretërit, janë e fituar me rezultat 2:0.

Bale, lëshoi një goditje mjeshtërore nga goditja e dënimit, e cila ishte e paarritshme për portierin mysafirë.

Golin e Bale mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Indeksonline.

https://www.youtube.com/watch?v=1RhAQWmVt6E

Menu Title