[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bebe Rexha në revistën “Vogue” flet për ushqimin tradicional shqiptarBebe Rexha asnjëherë nuk harron rrënjët prej nga vjen ku një gjë të tillë e përmend pothuajse në çdo intervistë të saj.Këngëtarja shqiptare ka treguar për revistën “Vogue” si po e kalon një ditë të zakonshme këtë periudhë pandemie.

E si shpeshherë tjetër, edhe kësaj radhe Bebe Rexha tregoi se është e fiksuar pas ushqimit tradicional shqiptarë.

Në videon e publikuar përfshihet dhe vëllai i saj, Florenti si dhe qeni i saj, Bear.Këngëtarja gjithashtu po punon në projektet e saj të reja, edhe pse ndodhemi në periudhë izolimi.

Menu Title