[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bebe zhvishet dhe jep mesazhin që të qëndrojmë në shtëpiKëngëtarja Bebe Rexha është zhveshur e tëra derisa ka lutur fansat e saj në tërë botën që të qëndrojnë në shtëpi, për shkak të pandemisë së koronavirusit Këngëtarja, e cila ka lënë disa projekte në gjysmë prej që shpërtheu pandemia, ka thënë se ajo është zhveshur por që ka edhe një lutje për të gjithë ata që nuk po i përmbahen rregullave.

“Unë, qëndroj në shtëpi për; gjyshen time, shokët, familjen dhe fansat e mijë”, shkruan ajo në një letër derisa është e zhveshur. Tutje këngëtarja ka treguar se për këtë qëllim edhe është zhveshur.

“Po, jam e zhveshur. Tani që kam vëmendjen tuaj trusni b… në shtëpi”, ka shkruar ajo. Pas kësaj Bebe ka falënderuar Demi Lovaton për nominimin si dhe ka nominuar disa të tjerë.

Menu Title