[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Behgjet Pacolli tregon si e kishin ngacmuar kur ishte i ri, pasi ishte i varfërLideri i AKR’së, Behgjet Pacolli, i cili njëherit është edhe biznesmen milioner, ka treguar se kur ka qenë i ri është ngacmuar nga të tjerët pasi ishte i varfër.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ai ka thënë se të jesh i ngacmuar për varfëri, është edhe më e rëndë.

“Jeta është e tillë, me sfida. Por unë gjithmonë besoja në veten time. Kjo është këshilla ime për të gjithë!”, ka shtuar tutje ai.

Postimi i plotë i Pacollit:

Të jesh i ri dhe i varfër nuk është e lehtë. Të jesh edhe i ngacmuar për atë e bën jetën edhe më të rëndë. Jeta është e tillë, me sfida. Por unë gjithmonë besoja në veten time. Kjo është këshilla ime për të gjithë!.

Menu Title