[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bekim Jashari i këndon Adem Jasharit “ndezë” atmosferën.Bekim Jashari nipi i Adem Jasharit këndon “live” në emisionin “Kojshia show” .Ai i këndon komandatit legjendar Adem Jasharit dhe axhës së tij.

Shikoni atmosferën e krijuar:

Menu Title