[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Besnik Tahiri uron 28 Nëntorin, viziton varrin e Heroit Zahir PajazitiZëvendëskryeministri Besnik Tahiri ka vizituar sot varrin e Heroit Zahir Pajaziti, me rastin e 28 Nëntorit. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Tahiri ka uruar të gjithë shqiptarët për këtë ditë.

“A ka ma mirë e më nder se ta fillosh festën këtu ku prehet Heroi i Kombit, Zahir Pajaziti. Liria ka emër, me dëshmorët që u flijuan për atdhe dhe luftëtarët e gjallë që sot nuk janë vetëm fizikisht me ne. Urime shqiptarë kudo që jeni!”, ka shkruar ai./

Menu Title