[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bie Qeveria e KosovësKuvendi I Kosovës ka votuar pro mocionit të LDK-së, më këtë rast edhe qeveria e Kosovës  rëzohet, njofton Botapress.

Me 82 vota pro, 32 kundër dhe 1 abstenim, kjo eshte qeveria më jetëshkurtër e Kosovës.

Tani do të shkojmë në zgjedhje të parakohshmë./Botapress

Menu Title