[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Blendi Fevziu paguan moderatorin kosovar në emision. Arsyeja do ju habis!Blendi Fevziu gazetari i mirënjohur shqiptar dhe autor i emisionit “Opinion” ishte protagonisti i radhës në emisionin “Kojshia Show”.

Ai i dha një shumë parash moderatorit Sadri Imeri! Ja pse.

Menu Title