[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bleona Qerreti përsëri “culllak”, bën xhiro nëpër rrugët e Hollywood-it pa maskë e pa… (Video)Këngëtarja shqiptare që po bën namin edhe në Amerikë ka vazhduar t’i provokoje fansat e saj me paraqitjet sa ekstravagante aq edhe sexy. Ajo tashmë nuk e ka problem zhveshjen dhe pozimet nudo para paparacëve dhe kamermanëve jo vetëm në Amerikë, shkruan Botapress.
Zhveshjen apo defilimin provokativ e ka vazhduar edhe këto ditë në kohë të pandemisë Covid 19.
Ajo së fundi ajo ka bërë një videoxhirim në një nga rrugët e Hollwëood-it dhe si zakonisht ka rënë në sy trupi i saj “cullak” dhe fytyra pa maskë mbrojtëse kundër Covid-it 19 përcjellë Botapress.
Për më shumë shihni videoxhirimin e saj!

Menu Title