[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Blero dhe Afrona nisin pushimet, ky është destinacioni që ata kanë zgjedhurBlero dhe Afrona kanë nisur pushimet.Duke qenë se artistë tanimë janë më pak të angazhuar në muzikë, artistët shqiptarë kanë filluar me pushime. Edhe Blero me Afronën ditën e sotme kanë nisuar pushimet, ndërsa kanë zgjedhur bregdetin shqiptar si destinacion për tu relaksuar.

Dyshja kanë publikuar pamje të ndryshme nga atje, ndërsa kanë zgjedhur Dhërmiun për të pushuar.

 

Menu Title