[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Brovina: Nuk marr pjesë në seancën e thirrur nga LANV  Shqipe Osmani

 

Kryesuesja e Kuvendit të Kosovës Flora Brovina ka përjashtuar çdo mundësi që ajo dhe partia e saj të marrin pjesë ne seancën e nesërme të thirrur nga Blloku LANV. “ Nuk do të marrë pjesë në seancën e nesërme sepse ajo nuk është thirrur nga unë”, tha Brovina.

Këtë deklaratë ajo e bëri pas takimit që ka mbajtur  me përfaqësues të partive parlamentare.

Menu Title