[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çekia në avantazh 

Kombëtarja e Çekisë ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Kosovës.Çekët kanë gjetur edhe golin e dytë ndaj Kosovës e ka realizuar Celutska.

Celutska ka gjetur golin e dytë dhe të epërsisë në minutën e 79’të të sfidës.

Rezultati aktual i takimit është 2-1.

Menu Title