[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çfarë shkruan Lutfi Haziri pas tubimit që e organizoi në mbështetje të Vjosa OsmanitKandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Lutfi Haziri, përmes një postimi në Facebook ka thënë se janë mbledhur mijëra kryengritës në qytetin e Gjilanit për të mbështetur kandidaturën për kryeministre të Vjosa Osmanit.

Ai falënderoj rininë, burrat dhe gratë e Gjilanit për mbështetjen plebishitare.

“Falëmnderit rinisë, burrave dhe grave të Gjilanit për këtë mbështetje plebishitare”, shkroi Haziri

Në fund Haziri i falënderoj për besimin e tyre karrshi LDK’së.

“Faleminderit për besim!”, përfundoi Haziri.

Menu Title