[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Cila është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në jetë Bill Clintonit? (foto)Jemi mësuar ta shohim ish-presidentin amerikan Bill Clinton duke folur për politikën dhe diplomacinë. Por së fundmi, po e shohim edhë anën tjetër të Gjyshit Bill, shkruan Huff. Post.

Që prej se kur ka lindur mbesa e tij Charlote Clinton-Mezvinsky, kemi parë edhe anën e butë të Gjyshit B, që ka filluar të thirret tani Bill Clinton.

I ftuar në “Late Night ëith Seth Meyers”, Clinton ka folur gjatë për mbesën e tij, duke thënë se është shumë i lumtur që është bërë gjysh.

“E dua shumë mbesën time. Është një ndjenjë që e kuptojnë të gjithë gjyshërit në botë”, ka thënë Clinton.

Ai ka ripërsëritur fjalinë e gruas së tij, që mbesa e tyre është g

Edhe gjyshja Hillary Clinton në vazhdimësi ka folur për mbesën.

Ajo ka thënë se “lindja e saj, ishte momenti më i bukur ne jetën e tyre”.

​Mbesa jonë, gjëja më e bukur që na ndodhi në jetë, thotë Gjyshi Bill

Menu Title