[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çka po ndodh me të njohurat tona?Dje publikuam foton ku këngëtaret Era Istrefi dhe Enca Haxhia po shkëmbenin puthje në buzë mes vete.

Tani, dy bukuroshet që punojnë në industrinë e modës ndërkombëtare, Marigona Dragusha dhe Xhesika Berberi, kanë bërë një foto të kapura për dore.

Ato, kanë ecur rrugëve të New York-ut, sikur të ishin të dashura.

Menu Title