.
×

Çka thotë Angela Martin për takimin Rama- Vuçiç?​Ne një status të sajin publik në facebook, modelja shqiptare Angela Martini ka shprehur qëndrimin mbi takimin mes kryeministrave Rama-Vuçiç.

Ajo shkruan në anglisht se kur ka parë në televizor konferencën për shtyp, arriti të dallonte qartë se kush nga të dy Kryeministrat kishte të drejtë, ishte i ftohtë dhe i sigurt, për të veçuar tjetrin – në panik dhe duke u munduar të mbrojë të pavertetën. “Ashtu siç tha Edi Rama”- shkruan Angela, “problemet zgjidhen duke folur e komunikuar”. Modelja e cila flet më tepër me gjuhën e trupit sexy, si edhe fotove, kësaj here ka dashur të shkruajë mendimin e saj me fjalë. Më herët, Angela që prej vitesh jeton në New York, ka shprehur simpatinë e saj personale kundrejt ish-Kryeministrit Sali Berisha.