[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Cunmulaj: Urime shqiptari 

Emina Cunmulaj,  nëprmjet rrjeti social, Facebook,  u ka uruar të  gjithë shqiptarë  Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë. Ky urim kompletohet edhe me një foto te saj ekskluzive e veshur kuq e zi dhe në sfond shqiponja dy krenare.

Ja postimi i saj:

Urime Shqiptari , Vëllazer dhe Motra le te festojm per jet e mot … Jam Krenare qe jam Shqiptare. #28Nëntor

Menu Title