.
×

Dafina sjell këngen e re : ‘Ndjenjë tjetër (Video)“Ndjenjë Tjetër” është kënga më e re që i bashkohet raportuarit të këngëtares Dafina Zeqiri.

Kënga vjen para jush për herë të parë “Premierë” në INDEKSONLINE.

Dafina Zeqiri duket krejtësisht ndryshe prej asaj që jemi mësuar ta shohim. Kënga është e zhanrit Baladë.

Në këtë këngë kanë punuar një ekip i madh duke filluar nga, Producenti Lirian Kaçi – Luro, tekst shkruesi Arijanit Palaj a.k.a Niti; miksimi dhe incizimi nga Big Bang dhe Stash Beat, studio “RedBox”, ndërsa klipi është punuar nga Max Production.