.
×

Dafina Zeqiri publikon këngën e re me videoklipKëngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Merri krejt”.

Këtë këngë, Dafina e ka shoqëruar me videoklip, ku ajo shfaqet mjaft bukur.

Projekti “Merri krejt” vjen pas këngës “Vuj vuj”, të cilin Dafina publikoi në muajin dhjetor dhe deri tani në kanalin YouTube numëron mbi 10 milionë klikime.