[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dalin pamjet: Jonida Vokshi dhe Elvana Gjata ndezin dasmën me kërcimin së bashkuMbrëmjen e kaluar, moderatorja Jonida Vokshi ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi. Ata kanë mbajtur një ceremoni kurorëzimi në breg të detit dhe më pas festa ka vazhduar deri në orët e para të mëngjesit.

Jonida dhe Besniku kanë shkëlqyer në krahët e njëri-tjetrit, duke u kthyer në kryefjalën e të gjitha mediave.

“Xing.al” ka publikuar një moment të veçantë të dasmës, ku Jonida dhe mikesha e saj e ngushtë, Elvana Gjata, e kanë djegur duke kërcyer së bashku.

Menu Title