[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dani sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e tijDani sot feston ditëlindjen.Këngëtari ka lindur në vitin 1958 me datën 5 gusht. Ndërsa, sot ai mbush 62 vite.

Ndryshe,  Ramadan Krasniqi-Dani ka vite që argëton publikun me zërin e tij dhe ka një numër projekte muzikore.

Menu Title