[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dega e LDK-së për Beneluks me seli në Bruksel në përkrahje të Kryeministrit HotiDega e LDK-së për Beneluks me seli në Bruksel, me kryetar Bahtir Kastratin, veprimtar i devotshëm i LDK-së në Bruksel , përmes një deklarate i ka dhënë përkrahje të plotë kryeministrit Avdullah Hoti në drejtimin e Qeverisë së Republikës së Kosovës, shkruan Botapress.
“Kosova nuk është ne izolim. Për një kohë të shkurtë, Republika e Kosovës u kthye në Shtëpinë e Bardhë dhe ne kryeqytetin e BE-së në Bruksel . Pa humbur shumë kohë e miliona, ketë e bëri me mencuri, Kryeministri Prof.Dr Avdullah Hoti.
Urime Kosovë!
Bahtir Kastrati kreytar i Degës së LDK-së për Beneluks me seli në Bruksel.

Menu Title